Domy na prodej Mladá Boleslav, strana 2
Prodej rodinného domu 224 m² Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
Prodej rodinného domu s terasou a dvougaráží v obci Mladá Boleslav - část Podlázky, o dispozici 4+kk, na pozemku 327 m2. Novostavba patrového nízkoenergetického rodinného domu kolaudovaná 6/2023, v lukrativní lokalitě rodinných domů, Podlázky, Mladá Boleslav. Dům nacházející se pod zříceninou Michalovická putna, s neuvěřitelným a nečekaným…
Vloženo: 14.9.2026
Cena: 10 800 000 Kč
Prodej rodinného domu 96 m² Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
Prodám nízkoenergetický rodinný dům v Mladé Boleslavi Čejeticích s dispozicí 4+1 a podlahovou plochou 96 m2.Výborná investice ve vyhledávané lokalitě, pár minut od centra města se spoustou lukrativních pracovních příležitostí a plnou občanskou vybaveností, včetně kin, divadla, nemocnice a středních škol. Dům je určen pro pohodlný život až 6 členné…
Vloženo: 13.9.2026
Cena: 9 971 600 Kč
Prodej rodinného domu 138 m² Mladá Boleslav
Láskov, Mladá Boleslav
Prémiové rodinné bydlení bez kompromisů 138 m², zahrada 202m² komfortu v jedné z nejžádanějších lokalit Mladé Boleslavi Existují domy, které nabízejí prostor. A pak jsou domy, které nabízejí domov. Právě takovou nemovitost Vám představujeme v klidné rezidenční části Debř – Láskov, kde se snoubí soukromí, komfort a vysoká kvalita…
Vloženo: 4.9.2026
Cena: 10 400 000 Kč
Prodej rodinného domu 306 m² Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
Nabízíme k prodeji prostorný a světlý rodinný dům v příměstské části Ml. Boleslavi, v Podlázkách. Tento dům, situovaný na rozlehlém, mírně svažitém pozemku o velikosti 1014 m², nabízí ideální prostředí pro rodiny s dětmi, které ocení bezpečnost, pohodlí a rodinnou atmosféru. Dům je patrový, tvoří ho dvě nadzemní a jedno podzemní podlaží.…
Vloženo: 1.9.2026
Cena: 12 199 000 Kč
Prodej rodinného domu 301 m² Mladá Boleslav
Mileny Hážové, Mladá Boleslav
Moderní nízkoenergetický rodinný dům se nachází v klidné ulici na okraji města s výhledem směrem k přírodnímu parku Chlum. Dům nabízí prostorný a světlý obývací pokoj, propojený s kuchyňským koutem a jídelnou, tři ložnice s vestavěnými skříněmi, pracovnu, dvě koupelny, dvě toalety, dvě šatny a technickou místnost. Součástí nemovitosti je také…
Vloženo: 5.8.2026
Cena: 19 997 000 Kč
Prodej Na klíč 78 m² Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
Prodám novostavbu nízkoenergetického rodinného domu v Mladé Boleslavi Čejeticích s dispozici 3+1 s podlahovou plochou 78 m2.Výborná investice ve vyhledávané lokalitě, pár minut od centra města se spoustou lukrativních pracovních příležitostí a plnou občanskou vybaveností, včetně kin, divadla, nemocnice a středních škol.Interiér překvapí štědrým…
Vloženo: 5.8.2026
Cena: 9 392 600 Kč
Prodej rodinného domu 131 m² Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
Hledáte moderní rodinný dům s dostatkem prostoru, soukromí a výbornou dostupností do Mladé Boleslavi i Prahy? Pak by vás mohla zaujmout tato nabídka rodinného domu v obci Chrást, která v posledních letech patří mezi stále vyhledávanější lokality pro rodinné bydlení. Dům byl postaven v roce 2019 a stojí na pozemku o celkové výměře 1 240 m2. Nabízí…
Vloženo: 28.7.2026
Cena: 13 990 000 Kč
Prodej činžovního domu 873 m² Mladá Boleslav
Jaselská, Mladá Boleslav
Celková čistá užitná plocha prostor 873 m2 (bez započtení zdiva a příček), pozemek cca 1 400 m2, 14 vlastních parkovacích stání (z toho 4 garážová). Kompletní rekonstrukce v roce 2003, půdní vestavba 2015, energetická třída B – velmi úsporná (štítek bude doplněn).Funkční celek kanceláří, skladové haly a bytové jednotky, vjezd do uzavřeného…
Vloženo: 24.7.2026
Cena: 38 000 000 Kč
Prodej rodinného domu 290 m² Mladá Boleslav
Prostřední, Mladá Boleslav
Nabízíme na prodej prostorný rodinný dům o dispozici 5+1 s dvougaráží, krásnou udržovanou zahradou se zavlažovacím systémem, venkovní zastřešenou terasou s krbem a udírnou situovaný v jedné z nejvyhledávanějších lokalit Mladé Boleslavi – v části Dubce, přímo u oblíbeného lesoparku Štěpánka. Dům má užitnou plochu 290 m², stojí na pozemku o…
Vloženo: 23.7.2026
Cena: 12 500 000 Kč
Prodej Na klíč 136 m² Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
Nízkoenergetický rodinný dům BUNGALOV je určen pro pohodlný život 3 – 5 členné rodiny. Dispozice 5+1 nabízí podlahovou plochu 135,7 m2. Bohatý vnitřní prostor zahrnuje obývací pokoj s prakticky odděleným kuchyňským koutem, ložnici a 2 dětské pokoje. Součástí rodinného domu je zádveří, technická místnost, samostatná toaleta a samostatná koupelna.…
Vloženo: 20.7.2026
Cena: 5 349 000 Kč
Prodej Na klíč 97 m² Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
Nízkoenergetický rodinný dům UNO je určen pro pohodlný život 3 – 4 členné rodiny. Dispozice 4+1 nabízí podlahovou plochu 96,7 m2. Bohatý vnitřní prostor zahrnuje v přízemí obývací pokoj s prakticky odděleným kuchyňským koutem a v patře ložnici a 2 dětské pokoje. Součástí rodinného domu je i samostatná toaleta a samostatná koupelna.Dům bude za…
Vloženo: 20.7.2026
Cena: 3 749 000 Kč
Prodej Na klíč 161 m² Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
Nízkoenergetický rodinný dům CLASSIC CITY je určen pro pohodlný život 4 – 6 členné rodiny. Dispozice 6+1 nabízí podlahovou plochu 160,6 m2. Bohatý vnitřní prostor zahrnuje v přízemí obývací pokoj s prakticky odděleným kuchyňským koutem, pokoj pro hosty a v patře ložnici a 2 dětské pokoje. Součástí rodinného domu je zádveří se šatnou, technická…
Vloženo: 20.7.2026
Cena: 5 749 000 Kč
Prodej rodinného domu 200 m² Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
Nízkoenergetický rodinný dům REZIDENCE je určen pro pohodlný život 4 - 6 členné rodiny. Dispozice 7+1 nabízí podlahovou plochu 200 m2. Bohatý vnitřní prostor zahrnuje v přízemí obývací pokoj s prakticky odděleným kuchyňským koutem, hobby místnost a samostatnou toaletu a v patře ložnici, šatnu, pracovnu, dětský pokoj a 2 koupelny. Vnitřní dispozice…
Vloženo: 20.7.2026
Cena: 7 999 000 Kč
Prodej rodinného domu 219 m² Mladá Boleslav
Regnerova, Mladá Boleslav
Nabízíme k prodeji prostorný dům, který prošel v roce 2015 kompletní a důkladnou rekonstrukcí včetně výměny střešních trámů a jejich sanace, zateplení střechy, nové střešní krytiny, nových rozvodů vody i elektřiny, zateplené fasády a nových podlah. V r. 2024 byla ve všech oknech vyměněna skla. V 1.NP se nachází byt s dispozicí 2+1, koupelna s…
Vloženo: 11.7.2026
Cena: 12 890 000 Kč
Prodej rodinného domu 200 m² Mladá Boleslav
Gorkého, Mladá Boleslav
Nabízíme k prodeji rodinný dům s užitnou plochou přibližně 200 m², který se nachází v klidné a příjemné ulici Gorkého, Čejetice. Dům stojí na pozemku o velikosti 1201 m² a svým uspořádáním i možnostmi budoucích úprav nabízí opravdu komfortní rodinné bydlení. Současná dispozice je řešena jako dvě bytové jednotky o dispozici 2+1 a 2+1, a…
Vloženo: 31.3.2026
Cena: 9 990 000 Kč
Prodej rodinného domu 384 m² Mladá Boleslav
Sirotkova, Mladá Boleslav
Polyfunkční dům - 384 m2, který se nachází v centru Mladé Boleslavi s VLASTNÍM PARKOVIŠTĚM. Dům o dvou nadzemních, jednom podzemním podlaží a podkroví prošel v roce 2018 kompletní rekonstrukcí a je vybaven klimatizacemi, rekuperací, centrálním vysavačem, datovými, pc a telefonními rozvody po všech kancelářích, světly na čidla, digitálními…
Vloženo: 26.2.2026
Cena: 17 990 000 Kč
Prodej rodinného domu 302 m² Mladá Boleslav
Nová, Mladá Boleslav
Představte si rodinný dům 6+kk o užitné ploše 302 m², který spojuje moderní technologie s luxusem a komfortem. Již při příjezdu vás zaujme elegantní kovaný plot s masivními žulovými sloupky, který dodává celému domu reprezentativní charakter. Dálkově ovládaná vjezdová brána otevírá přístup k prostorné dvojgaráži, která zajišťuje komfortní…
Vloženo: 11.6.2025
Cena: 19 800 000 Kč
Prodej rodinného domu 151 m² Mladá Boleslav
Chrást, Mladá Boleslav
Líbilo by se Vám žít ve městě, a přesto být obklopeni přírodou? Chcete se stát součástí skvěle navrženého projektu, díky kterému máte přírodu doslova pár kroků za domem? V moderní a prakticky řešené vile, najdete jednotku o dispozici 4+kk a komfortních 152 m2 vnitřní užitné plochy ve dvou podlažích. Podlahová plocha jednotky je 160 m2. Součástí…
Vloženo: 9.9.2024
Cena: Cena na dotaz
Prodej rodinného domu 164 m² Mladá Boleslav
Láskov, Mladá Boleslav
Sníte o pohodovém bydlení v rezidenční lokalitě města, díky které máte přírodu doslova pár kroků za domem? V moderním a prakticky řešeném domě o dispozici 4+kk a komfortních 164 m² vnitřní užitné plochy ve dvou podlažích. Před domem je navíc k dispozici soukromé parkovací stání. V okolí domu si budete užívat privátní rovinatou zahradu, která…
Vloženo: 30.8.2024
Cena: 12 195 600 Kč
Prodej rodinného domu 166 m² Mladá Boleslav
Láskov, Mladá Boleslav
Pokud jste rodina nebo se teprve chystáte, tak vás tato nabídka bude určitě zajímat. V klidné lokalitě Láskov, která je součástí obce Debř, navazující na statutární město Mladá Boleslav, pro Vás máme moderní a prakticky řešený dům o dispozici 4+kk. Nabízí příjemných 166 m² celkové užitné plochy ve dvou podlažích, včetně prostorné garáže a…
Vloženo: 30.8.2024
Cena: 11 175 000 Kč
Dle typu
Dle lokality
- Domy na prodej Chrást 4
- Domy na prodej Horní Debř 4
- Domy na prodej Čejetice 4
- Domy na prodej Podolec-Dubce 3
- Domy na prodej Neuberk 2
- Domy na prodej Podlázky 2
- Domy na prodej Michalovice 2
- Domy na prodej Jemníky 1
- Domy na prodej Belveder 1
- Domy na prodej Nové Město 1
- Domy na prodej Pod Chlumem 1
- Domy na prodej Bezděčín 1
- Domy na prodej U polikliniky 1
- Domy na prodej Mladá Boleslav-Staré Město 1
- Domy na prodej Pod výstavištěm 1
- Domy na prodej Rozvoj 1
Dle operace
Dle druhu